HIRO. LAB Biotinas - 120tabs Padidinti

HIRO. LAB Biotinas - 120tabs

Nauja prekė

biotinas

Smulkiau

3 Prekės

7,99 €

Apie prekę

  • Biotinas puikiai regeneruoja ir palaiko odos, plaukų ir nagų sveikatą
  • Net 120 tablečių 1 pakuotėje
  • Kasdienėje porcijoje – 1 tabletė, iki 2,5 mg gryno BIOTINO
  • Biotinas padeda išlaikyti tinkamą energijos apykaitos lygį
  • Padeda tinkamai funkcionuoti nervų sistemai

Geriausia absorbuojama D-biotino forma iš Hiro.Lab

Biotinas, dažnai taip pat moksliškai vadinamas vitaminu B7 ir vitaminu H, populiarus kaip vitamino grožis. Tai maisto papildas tablečių pavidalu, kurį "Hiro.Lab" prekės ženklas kruopščiai sukūrė geriausiai absorbuojančioje D-biotino formulėje. Vitaminas B7 atsiranda įvairių jeomerų pavidalu, tačiau tik d-biotinas yra biologiškai aktyvi forma žmogaus organizme. Kaip ir daugelis B grupės vitaminų, biotinas turi glaudų ryšį su tinkama plaukų, odos ir nagų struktūra, todėl jie tampa sunkesni ir mažiau trapūs, o oda išlieka puikiai lygi ir sudrėkinta. Be to, "Hiro.Lab" biotinas puikiai palaiko tinkamo energijos apykaitos lygio palaikymą ir stimuliuoja nervų sistemos darbą, tuo pačiu pagerindamas psichologines funkcijas.

D-Biotin pagal Hiro.Lab

Biotinas plaukams, odai ir nagams

Biotinas yra vienas iš svarbiausių B grupės vitaminų, kuris gaminamas mūsų organizme, o tiksliau - žarnyne esanti bakterinė flora. Vitaminas B7 taip pat natūraliai randamas gyvūninės ir augalinės kilmės produktuose. Mes galime jį rasti, be kita ko, subproduktuose, piene ir kiaušinių tryniuose, bet ir ryžiuose, migdoluose, morkose ar pomidoruose. Tačiau, jei kyla problemų dėl plaukų slinkimo ir nagų trapumo, taip pat sausos odos, verta palaikyti savo kūną tinkamai papildant. Kodėl vitaminas H yra toks svarbus mūsų grožiui? Kadangi jo struktūroje yra sieros atomų, kurie yra pagrindinio plaukų, odos ir nagų statybinio bloko dalis, t. Y. Žibalino pavidalo baltymai. Be to, spuogai ir žvynuota oda taip pat yra biotino papildymo požymis, nes jo tinkamas lygis neleidžia padidinti riebalinių liaukų aktyvumo.

HiroLab Biotin

Svarbus elementas jūsų kūnui!

Biotinas, be to, kad yra jūsų geriausias sąjungininkas išlaikant sveikatos ir grožio būklę bei išorinę išvaizdą, taip pat prisidės prie kitų svarbių kūno funkcijų gerinimo. Šis elementas taip pat dalyvauja gliukozės, lecitinų metabolizme ir riebalų rūgščių sintezėje, taip prisidedant prie tinkamos energijos apykaitos palaikymo. Trumpai tariant, jis palaiko organizmą energijos gamyboje iš absorbuotų maistinių medžiagų. Hiro.Lab D-biotino formulė taip pat bus puiki parama jūsų nervų sistemai, stimuliuojanti ją veikia gerovę ir jutimo jautrumą, susijusį, be kita ko, su skausmo pojūčiu. Vitaminas B7 taip pat yra geras skydliaukės veikimas, palaikantis organizmą keičiant anglies dioksidą ir dalyvaujant protrombino sintezėje, kuri yra kraujo krešėjimo veiksnys. Jei norite rūpintis tinkama savo grožio būkle, palaikydami svarbias jūsų kūno funkcijas, nelaukite ilgiau ir pradėkite papildyti biotiną geriausiu atveju.

Sveikata Biotin Hiro.Lab

Hiro.Lab suvienija jėgas su vėžio kovotojais kovoje su vėžiu!

Vėžio kovotojai Biotinas

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: