ActivLab Lutein Extra Padidinti

ActivLab Lutein Extra

Nauja prekė

Regėjimui

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

7,64 €

Apie prekę


„Lutein Extra ActivLab Pharma“ yra maisto papildas, kurio sudėtyje liuteino reikalingo akims. Produktas yra ypač rekomenduojamas žmonėms, dirbantiems dirbtinėje šviesoje, dirbant kompiuteriu arba  ilgai vairuojant automobilį . Taip pat puikiai tinka vidutinio amžiaus žmonėms ir vyresniems, kurie nori išlaikyti gerą savo akių būklę. Idealiai tinka akių nuovargiui palengvinti, regos aštrumui ar raudonoms akims.

savybės:

„Lutein Extra ActivLab Pharma“ yra maisto papildas, minkštos  kapsulės pavidale, kurią lengva praryti . Vis dėlto svarbiausias bruožas yra tas, kad jame yra natūralaus kristalinio liuteino .Didžiausios dozės rinkoje, net 40 mg kapsulėje . Preparatas papildomai buvo praturtintas zeaksantinu. Luteinas žmogaus organizme aptinkamas tinklainėje, kuris yra tinklainės dalis. Jis yra atsakingas už centrinį regėjimą. Luteinas, taip pat zeaksantinas, turi antioksidacinių savybių. Ši funkcija leidžia  sunaikinti laisvuosius radikalus, kuriuos sukelia ultravioletinė spinduliuotė. Todėl jie apsaugo nuo žalingo UV spinduliuotės poveikio. „Lutein Extra ActivLab Pharma“ ne tik pagerina akies darbą, bet ir apsaugo jį nuo žalingo radiacijos poveikio ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių.

 

Grynasis kiekis 30kaps     

Maistinė vertė 1 kapsulės paros dozė:

Polinesočiosios riebalų rūgštys - 200 mg

Luteino kristalinis - 40 mg

Zeaksantinas - 2,6 mg

Sudedamosios dalys:

Dygminų aliejus, pakeltos aksomo kristalinis liuteinas ir zeaksantinas (Tagetes erecta), sojos pupelių aliejus, lukštas (želatina, glicerinas)..

Įspėjimai:Maisto papildai negali būti naudojami kaip pakaitalas (pakaitalas) įvairaus mitybos ar sveiko gyvenimo būdo. Negalima viršyti rekomenduojamos produkto dalies vartoti per dieną. Maisto papildai turėtų būti laikomi taip, kad jie nebūtų prieinami mažiems vaikams. 

Vartijimas: Rekomenduojama 1 kapsulė per dieną.

Gamintojas: Active Lab Pharma, Lenkija.

Platintojas: Caras Nutrition, Lietuva, Vilkaviškio raj. www.carasnutrition.eu

Geriausias iki: datos nurodytos ant pakuotės.

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: