Išpardavimas! Nutrex ANABOL-5 Black series Padidinti

Nutrex ANABOL-5 Black series

Nauja prekė

Spec paskirties

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

36,20 €

Apie prekę

Nutrex ANABOL-5 Black

Maisto papildas

 

Nutrex Anabol -5 Black yra revoliucingas požiūris į raumenis ir jėgą. Anabol -5 yra idealus produktas rimtiems sportininkams kurie didina kūno sudėjimą, bet prisibijo jų šalutinio poveikio.
Dicyclopentanone yra sintetiniu būdu pagamintas augalų sterolio analogas su didele anabolikų veikla, kuri pasireiškia didinant azoto sulaikymą raumenims. Tai reiškia, kad Dicyclopentanone padeda padidinti baltymų kiekiį raumenyse, sukelianti raumenų dydį (hipertrofija). Hecogenin buvo įrodyta, kad sumažiną raumenų uždegimą ir padeda didinti raumenų masę ir jėgą.

Grynasis kiekis: 120 kapsulių, porcija 2kapsulės

Maistinė vertė porcijoje:Nesteroidiniai
Anaboliniai kelių etapų Stack 155.2mg
6 - keto - diosgenino acetato
6 - keto - diosgenino - propionatas
6 - keto - diosgenino - Cypionate
6 - keto - diosgenino - dekanoatą
25 -R Spirostan -5a -diolis -6- vienas -3- vienas - undecanoate
Rhamponticum Carthamoides
Hecogenin acetatas

Sudedamosios dalys : glicerinas , augalinis Celiuliozė, tokoferolių , titano dioksidas, FD & C Geltona # 5 (E102-tartrazinas (amerikiečių gamintojų FD&yellow Nr. 5)) & FD & C Geltona # 6 (E110-saulėlydžio geltonasis (FD&yellow Nr. 6)) dažikliai E102 ir E110 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Vartojimas: Išgerkite 2 skystas kapsules du kartus per dieną. Norėdami gauti geriausius rezultatus vartokite ryte ir iš karto po treniruotės. Anabol -5 yra geriausia naudoti ciklais. Siūloma ciklo trukmė yra 12 savaičių po to darome 2 savaičių pertrauką .

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: NUTREX RESEARCH, INC. 579 South Econ Circle Oviedo, FL 32765

Kilmės šalis: JAV

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: