FA GEAR MASS SHOCK 6800g Padidinti

FA GEAR MASS SHOCK 6800g

Nauja prekė

Gaineris

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

48,89 €

Apie prekę

MASS SHOCK
Naujos kartos aukšto kaloringumo gaineris (3177 kJ / 749 kcal)!

Produktas specialiai kurtas asmens, kurie dar žinomi kaip “hard gainer’iai”. Dauguma panašių produktų nė iš tolo netinka šiai asmenų grupei. Jie tiesiog normalūs žmonės, kuriems trūksta vieno ar kito kritinio faktoriaus, kuris vestų prie sėkmingos liesos masės padidėjimo.

Metabolizmas gali būti apibūdinamas kaip greitas, vidutinis ar lėtas. Tas turi įtakos paros kalorijų normai, kuri reikalinga sėkmingam augimui.

Baltymai yra labai svarbūs raumenų audiniams ne tik dėl pagalbos augant, bet ir dėl savo gebėjimo padėti greičiau atsistatyti. Kūnas privalo turėti pakankamą kiekį baltymų, ne tik kasdieninei veiklai, bet ir raumens augimui. Ši būsena vadinama "teigiamas azoto balansas" ir yra labai svarbi raumenų masei.

Mass Shock pranašumas - 5 skirtingų baltymų šaltiniai (pieno baltymų koncentratas, išrūgų baltymų koncentratas Carbelac®, išrūgų baltymų izoliatas Isolac®, hidrolizuoti išrūgų baltymai Optipep ™, hidrolizuotas kazeinas PeptoPro®). Atlikti tyrimai patvirtinanto hipotezę, kad skirtingų baltymų mišinys leidižia optimaliai tiekti organizmui aminorūgštis.

Kaip vartoti MASS SHOCK?

Jūsų baltymų kiekis, turi tolygiai paskirstyti tarp valgymų. Remokenduojama MASS SHOCK vartoti su paprastaisiais angliavandeniais per pirmuosius dienos valgymus ir prieš/po treniruotės.

MASS SHOCK - Jūsų elitinis angliavandenių / baltymų treniruočių draugas!

Porcijos dydis: 4 kaušeliai
Pakuotėje: 34 porcijos

Energetinė informacija

200 g

100 g

Energetinė vertė

3177 kJ / 749kcal

1588 kJ / 375 kcal

Riebalai

5 g

2,5 g

Iš kurių sotieji

3,2 g

1,6 g

Angliavandeniai

136 g

68 g

Iš kurių cukrus

20 g

10 g

Skaidulos

2 g

1 g

Baltymai

40 g

20 g

Druska

0,2 g

0,1 g

 

Sudėtis: angliavandenių kompleksas (maltodekstrinas, gliukozė), pieno baltymų kompleksas [pieno baltymų koncentratas, išrūgų baltymų koncentratas Carbelac®, išrūgų baltymų izoliatas Isolac®, hidrolizuoti išrūgų baltymai Optipep ™, hidrolizuotas kazeinas PeptoPro® (iš pieno)], kakava, tirštiklis ( ksantano guma), kvapiosios medžiagos, spalvos (beetred red7, caramel1,2,3, beta carotene4,5,6).

Rekomenduojama vartoti: Sumaišykite 4 kaušelius miltelių (200 g) su 400 ml vandens ar nugriebto pieno. Naudokite ½-1 porciją 45-75 minučių prieš treniruotę ir ½-1 porcijos iš karto po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartokite 1 porciją tarp valgių. Ši formulė yra labai koncentruota, todėl galite vartoti ½ porcijos 2-4 kartus per dieną.

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Sudėtyje yra pieno. Pagaminta gamykloje, kuri taip pat apdoroja sojos, kiaušinių, riešutų, riešutų ir kviečių produktus. Nevartokite, jei esate nėščia arba žindote. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Saugoti nuo vaikų. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: