Nitrobolon 300g Padidinti

Nitrobolon 300g

Nauja prekė

NO Skatintojas

Smulkiau

2 Prekės

16,99 €

Apie prekę

„Nitrobolon“ milteliai, t. Y. Prieš treniruotę ir antikataboliniai viename

Nitrobolonas kaip aukštos klasės papildas prieš treniruotę, t. Y. Kreatinas ir raumenų pompa

Nitrobolon dzięki swojemu składowi pozwoli Ci trenować zawsze na 100%. Zapomnij o treningach wykonywanych od niechcenia. Pamiętaj – trening przyniesie oczekiwane efekty tylko wtedy, gdy będziesz w pełni zaangażowany. Oczywiście nie wystarczy tutaj tylko silna wola. Organizm musi być na jak najwyższym poziomie energetycznym. Taki właśnie poziom pozwala uzyskać odżywka przedtreningowa Nitrobolon.
Nitrobolon zawiera porcję kreatyny, odgrywającej kluczową rolę w wysiłkach krótkotrwałych o wysokiej intensywności. Przedtrenigówka ta zawiera mieszankę stabilnych form kreatyny w postaci jabłczanu i estru etylowego kreatyny. Gwarantują one maksymalną absorpcję mięśniową tej substancji ergogenicznej oraz chronią przed jej niechcianą konwersją do kreatyniny.

Šiandien tikriausiai neįsivaizduojame geros treniruotės be raumenų siurblio efekto, kuris sukuria geriausias sąlygas sunkiam fiziniam krūviui. Raumenų siurblio dėka pagerėja mankštos energija. Nitrobolone yra dalis arginino stabilaus alfa-ketoglutarato (AAKG) ir citrulino (citrato pavidalu) pavidalu, iš kurių gaminamas azoto oksidas (NO), kuris yra atsakingas už padidėjusį darbo raumenų kraujotaką.
Tradicinės išankstinės treniruotės paprastai apsiriboja kreatino, stimuliatorių mišiniu, padidindamos NO gamybą. „Nitrobolone“ žengia dar vieną žingsnį toliau!

Nitrobolonas taip pat yra antikatabolinis

Nitrobolon sudėtis yra labai universali, be to, joje yra ingredientų, turinčių antikatabolinių savybių. Apsauga nuo katabolizmo spektro yra labai svarbi intensyvių pastangų metu. Tuomet atsiranda didžiausi raumenų skaidulų mikropažeidimai. Nitrobolonas buvo praturtintas daugumos ankatabolinių amino rūgščių - glutamino - dalimi. Būtent šią aminorūgštį organizmas labiausiai naudoja fizinio krūvio metu. Žinoma, jei nėra kur jo gauti, jis visada pasieks raumenis, kuriuose yra didelis jo kiekis. Deja, tai prilygsta katabolizmui. Nitrobolonas yra glutamino dozė, taip pat stabilios acetilintos formos, kuri saugiai kerta virškinimo sistemą ir pasiekia raumenis.

„Nitrobolon“ rūpinasi raumenų glikogenu

Pasirodo, kad „Nitrobolon“ yra tikrai unikali prieš treniruotę . Tai ne tik veikia antikataboliškai, bet ir apsaugo raumenų glikogeno atsargas nuo ankstyvo išsekimo treniruočių metu. Raumenų glikogenas yra pagrindinis energijos šaltinis labai intensyvių pastangų metu. Deja, jo trūkumas treniruočių metu, deja, dažniausiai prilygsta raumenų nepakankamumui ir nesugebėjimui toliau sportuoti. Nitrobolone yra maltodekstrinų (angliavandenių formos) dozė, kuri leis jums nuolat papildyti glikogeną. Kai kurie gali nustebti, kad siūloma nitrobolono dozė (40 g) yra tokia didelė, palyginti su kitomis priešmokyklinėmis sesijomis. Ar kiti papildai prieš treniruotę palaiko glikogeno atsargas? Taip, paprastai ne. NItrobolone II taip.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: