OVERKILL - BCAA Fire [450g]

Nauja prekė

Amino rūgštys

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

19,78 €

Apie prekę

Regeneracijos gerinimas
Didesnis treniruočių intensyvumas ir patvarumas
Stiprus stimuliavimas
Didesnis gebėjimas susikaupti
Apsauga nuo katabolizmo
Anabolinių procesų aktyvinimas
Naudingas poveikis riebalinio audinio sumažėjimui
Statymas dėl ekspresinės regeneracijos - BCAA Fire
„Overkill“ pagamintas „BCAA Fire“ produktas yra aukščiausios kokybės priedas, kuris padės jums padidinti savo mokymosi gebėjimus ir prisidės prie atsinaujinimo po treniruotės tobulinimo. Dauguma BCAA papildų, ty tie, kuriuose yra šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA), neturi nieko, išskyrus aminorūgštis. Overkill pralenkė savo konkurentus.

„Overkill“ preparate taip pat yra medžiagų, kurios prisidės prie stipraus stimuliavimo, o tai labai naudinga atliekant veiksmingą treniruotę. Tai kompleksas, jungiantis tiek klasikinių papildų, turinčių turtingą aminorūgščių profilį, tiek ir paruošimo prieš treniruotę savybes.

Aminorūgščių galia - pagerinti treniruočių poveikį
L-leucinas

L-leucinas yra viena iš svarbiausių mūsų kūno amino rūgščių, kurios gali prisidėti prie raumenų masės augimo ir katabolizmo slopinimo. Ši aminorūgštis taip pat turi įtakos organizmo tolerancijai anaboliniam insulino poveikiui.

L-izoleucinas

L-izoleucinas yra puikus kūno energijos šaltinis, kai ištekliai išeina iš maisto. Jis taip pat yra komponentas, kuris aktyvuoja anabolinius procesus, panašiai kaip ir l-leucinas, ir taip pat užkerta kelią raumenų audiniams. Isoleucinas taip pat palaiko regeneracijos procesą, gerokai pagerindamas jo kokybę.

L-valinas

L-valinas yra amino rūgštis, kuri palaiko antikatabolinius ir anabolinius procesus organizme. Ji taip pat prisideda prie atsinaujinimo po treniruotės tobulinimo ir dalyvauja gaminant energiją, reikalingą fiziniam pratimui.

Kofeinas

Kofeinas padeda sumažinti riebalinį audinį, didina anaerobinį ir aerobinį pajėgumą. Jis taip pat gali prisidėti prie medžiagų apykaitos pagreitėjimo ir pagerinti riebalų rūgščių oksidaciją. Tai populiarus diuretikas, leidžiantis atsikratyti vandens perteklių po oda.

Sudedamosios dalys: BCAA 2: 1: 1 inkstų aminorūgščių mišinys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), beta alaninas, L-tirozinas, citrulino malatas, kofeinas, rūgštingumo reguliatorius (citrinų rūgštis, obuolių rūgštis), saldikliai (sukralozė, ascesulfamas K), nuo sukepimo medžiagos (silicio dioksidas), aromatai, dažai (oranžinės spalvos oranžinės spalvos skoniui, raudonieji vaisiai, skirti vaisių perforavimo skoniui).

Veikliųjų ingredientų porcija 10 g
L-leucinas 2500 mg
L-izoleucinas 1250 mg
L-valinas 1250 mg
Beta-alaninas 2000 mg
L-tirozinas 500 mg
Kofeinas 100 mg
Citrulino malatas 500 mg

L-tirozinas

L-tirozinas yra medžiaga, kuri pagerina koncentraciją ir palaiko gebėjimą prisiminti. Jis taip pat veikia greičiau reagavimo laiką ir geresnį budrumą, kuris paprasčiausiai reiškia efektyvesnį mokymą.

Citrulino malatas

Citrulino malatas pagerina raumenų kraujotaką, teigiamai veikia raumenų mitybą. Be to, jis sumažina raumenų skausmo pojūtį ir padeda sumažinti nuovargio jausmą, kuris gali prisidėti prie mokymo apimties didinimo.

Beta-Alain

Beta-alaninas yra sudedamoji dalis, kurioje yra populiarių treniruočių. Jis turi įtakos raumenų ištvermės padidėjimui ir gerina kūno vystymasi.

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios dietos pakaitalas. Atminkite, kad tik sveikas gyvenimo būdas ir subalansuota mityba užtikrina tinkamą kūno funkcionavimą ir palaiko gerą būklę.

Dienos metu neviršykite rekomenduojamų vartojimo dalių. Produktą negali naudoti žmonės, kurie yra alergiški bet kuriai jo daliai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje sandariai uždarytose talpyklose.

Geriausias iki pabaigos: data ir partijos numeris yra pakuotės pusėje / apačioje.

Grynasis svoris: 450 g

27 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: